15 пунктів для перевірки перед запуском нового веб-ресурсу

6 хв. читання

Тисячі веб-сайтів запускаються щодня, і більшість з них неповноцінні через те, що власники забувають про деякі важливі пункти, які потрібно реалізувати перед відкриттям веб-ресурсу. Ці проблеми в майбутньому можуть суттєво вплинути на авторитетність і довіру до сайту.

Якщо ви веб-дизайнер, розробник, або хтось, чий бізнес найближчим часом буде залежати від сайту, переконайтеся, що ви виконали всі наступні пункти, перш ніж запускати ваш веб-ресурс.


1. Завжди готовий контент

Уникайте публікацій сторінок без фактичного змісту ("найближчим часом", або чогось подібного). Не створюйте сторінку, якщо у вас немає контенту для неї Це в особливості стосується таких сторінок, як: Про нас, FAQ тощо.

2. Контактні дані

Якщо ваш сайт передбачає продаж продукту або ваших послуг, дуже важливо мати ваші контактні дані, які легко знайти на сайті. Телефон, адреса електронної пошти.

Якщо ви орієнтуєтесь на міжнародних користувачів - вкажіть код країни для телефонних дзвінків, а краще всього, використовуйте такі рішення як Skype тощо.

enter image description here

3. Мета Опис

Мета опис не грає значну роль в SEO, але саме цей текст бачать користувачі в результатах пошуку. І якщо людям не подобається те, що вони бачать в результатах пошуку, вони, швидше за все, не перейдуть на вашу веб-сторінку. Так що будьте впевнені, що включили описові атрибути.

4. Безпека сайту

Кожен день тисячі веб-сайтів піддаються хакерським атакам, і не має значення, великий це веб-ресурс, або зовсім новий. Особиста і фінансова інформація в небезпеці. Якщо ви не веб-розробник за професією, переконайтеся, що фахівець перевірив вихідний код сайту на рахунок потенційних вразливостей. Якщо ви один, не забудьте перевірити останні хаки, кряки, ін'єкції SQL, XSS уразливості.

Якщо ви використовуєте WordPress, я дуже рекомендую встановити WordFence Security. Цей інструмент буде повідомляти вас про зміни на вашому сайті, та блокуватиме необґрунтовані авторизації, повідомлятиме вас про речі, які ви повинні оновити та інші важливі деталі безпеки.

5. Юридичні Сторінки

Я говорю про такі сторінки як: Умови, Правилами використання, Правила надання послуг, Політика повернення і Політика конфіденційності, в залежності від того, які з них відносяться до вашого ресурсу. Ці сторінки мають важливе значення для того, щоб гарантувати законність дій людей, що використовують ваш веб-сайт: авторські права, використання кукі, і інформації про вашу компанію.

6. Незалежність від JavaScript

JavaScript надає широку функціональність на стороні клієнта для кожного веб-сайту, і він не потребує значних витрат ресурсів. Але всі браузери різні, і в деяких з них JavaScript вимкнений з певних причин, або користувач просто не знає, як ввімкнути його (після загадкового виключення). Якщо ви не забезпечите незалежність від JavaScript, ваш сайт може виглядати "неповноцінним" для деяких користувачів.

Спробуйте вимкнути JavaScript в браузері і перевірити ваш сайт. Якщо він виглядає не так, як потрібно, то вам потрібно це виправити.

7. Резервне копіювання

Ваш веб-хостинг, швидше за все, зберігає резервну копію вашого сайту, але не сподівайтесь лише на хостинг. Встановіть крон для регулярного резервного копіювання, в залежності від ваших потреб, і майте резервні копії, збережені в іншому місці, незалежному від хостингу.

Якщо ви використовуєте WordPress, ви можете встановити плагін під назвою Dropbox Backup, який буде завантажувати всі бази даних і зберігати їх на ваш Dropbox автоматично.

8. Крос-платформна сумісність

Помилка новачків - не перевіряти свій сайт на декількох пристроях і різних екранах. Якщо ваш сайт виглядає добре у вашому браузері (навіть якщо ви змінили розмір вікна), це зовсім не означає, що він буде добре виглядати на екрані будь-якого іншого пристрою.

enter image description here

9. Інтеграція з CRM

Переконайтеся, що ви обрали CRM, що може інтегруватися з вашим сайтом. Наприклад, ви можете використовувати Mailchimp і HubSpot CRM для автоматизації відправки та маркування ваших абонентів. Коли хтось підписується на розсилку, CRM буде відправляти їм повідомлення.

Багато веб-сайтів не роблять цього. І вони багато чого втрачають.

10. Опорний Дизайн

Іноді користувачі відвідують сторінки, до яких вони не повинні мати доступ. Перевірте всі можливі загрози безпеці вашого веб-сайту та блокувати публічний доступ до необхідних сторінок, і, звичайно, коли ви блокуєте людей на певних сторінках, ви повинні сказати їм чому. У цьому випадку, красива сторінка 404 сповіщати користувачів, що вони не мають доступу до сторінки, або вона взагалі не існує.

enter image description here

11. SEO

Гарний контент - це добре, але якщо ви прагнете зайняти високе місце у видачі пошукових систем, обов'язково згадайте про SEO. Зробіть своє дослідження для ключових слів, які ви будете використовувати для заголовків вашого сайту і тіла, а також мета-ключових слів і описів.

12. Перевірка

Ваш SEO не матиме ефекту, якщо ваш сайт не буде працювати на стандартній HTML і CSS перевірці. Важливо, щоб веб-сканери прочитали ваш сайт. Якщо це не вдається, пошукові системи, швидше за все, нададуть вашому веб-сайту низький пріоритет, і ви можете попрощатися з вашою мрією високого ранжирування вашого сайту в пошукових системах, особливо Google.

13. Сертифікат безпеки

Якщо ваш сайт приймає платежі або іншу важливу інформацію з ваших користувачів, не забудьте використовувати захист SSL для вашого сайту. Навіть якщо звичайні користувачі не розуміють технічні тонкощі позаду всього цього, вони розуміють, що SSL HTTPS є більш безпечним, і що вашому сайту можна довіряти.

enter image description here

14. Аналітика

Я бачив багато розробників і дизайнерів, які запускали власні веб-сайти або сайти своїх клієнтів без додавання аналітики. Як ви можете оцінити ефективність вашого сайту, якщо ви не маєте уявлення, скільки людей відвідують його? Це дуже серйозна помилка, так що не забудьте встановити одну з систем аналітики!

15. Favicon

Не дозволяйте людям думати, що ваш сайт не працює. У той час як Favicon не має ніякої функції взагалі, він ідентифікує вкладку вашого сайту в браузерах. Порожній Favicon на вкладці (так, це той маленький значок на вкладці поряд з ім'ям вашого сайту) змусить людей думати, що ваш сайт не готовий.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація