40% ШІ-стартапів насправді не використовують штучний інтелект

1 хв. читання

Штучний інтелект зараз згадують усюди і повсякчас, тому лондонська венчурна компанія MMC вирішила присвятити цьому дослідження. Виявилось, що 40% стартапів у Європі класифікують себе як розробники штучного інтелекту, а насправді не мають нічого спільного з ШІ.

MMC розглянула 2830 стартапів з 13 країн ЄС, щоб проаналізувати діяльність, фокус та джерела фінансування кожної компанії. «У 40 відсотках випадків ми не знайшли жодних згадок про штучний інтелект», — сказав у інтерв'ю Forbes директор з досліджень MMC Девід Келнар (David Kelnar).

Та в оману можуть вводити не лише самі стартапи, часто це роблять і сторонні аналітичні сайти. Звіт показує, що у компаній є вагомі причини не спростовувати інформацію про себе, якщо вона стосується штучного інтелекту. Виявляється, якщо згадувати про ШІ-розробки, можна отримати фінансування на 15–50% більше.

Коли стартапи все ж займаються штучним інтелектом та машинним навчанням, то роблять це у досить банальний спосіб: 26% припадає на чат-ботів і 21% — на виявлення шахрайства (fraud detection). Обидва явища є, скоріше, додатковою діяльністю, а не основною розробкою, на яку зрештою і витрачаються кошти вкладників.

ai
Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація