41% користувачів не довіряє голосовим помічникам

1 хв. читання

Microsoft опублікувала результати дослідження, присвяченого ставленню людей до голосових помічників. Виявилось, що 41% користувачів не довіряє голосовим помічникам і думає про пасивне прослуховування розмов.

Можливо, людям варто хвилюватися, пише видання Techcrunch. Адже власники усіх найвідоміших голосових помічників — Google, Amazon, Apple, Samsung і Microsoft — наймають працівників для перевірки голосових даних користувачів.

Зі звіту Microsoft помітно, що споживачі з обережністю ставляться до голосових помічників і не схильні сліпо довіряти їм в плані конфіденційності. 52% опитаних стурбовані тим, що їх особиста інформація не захищена, а 24% сказали, що не знають, як використовуються їхні дані. 36% опитаних не хочуть, аби їхні конфіденційні дані взагалі використовувались будь-яким чином.

41% припускає, що голосовий помічник слухає їх і записує, а 31% вважає, що усе сказане помічнику не є конфіденційною інформацією. Також 14% опитаних не довіряють виробникам цих пристроїв, тобто Google, Amazon та усім іншим.

Водночас 57% опитаних сказали, що надають перевагу голосу, а не клавіатурі чи сенсорному екрану. 34% однаково послуговуються текстовими й голосовими вказівками.

Хай там як, а 80% опитаних задоволені своїми цифровими помічниками. 66% послуговується ними щотижня і 19% — щодня (тут йдеться про усі цифрові помічники, не тільки голосові).

З повним текстом дослідження можна ознайомитись на сайті Microsoft.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація