5 безкоштовних CDN для JavaScript і CSS

1 хв. читання
11 листопада 2014

CDN

У цьому пості я розповім про п'ять найбільш популярних сервісів доставки контенту JavaScript бібліотек і CSS фреймворків.

 

Як використовувати?

Це простіше, ніж ви думаєте. Так само, як ви додаєте Bootstrap до ваших шаблонів, ви можете додати всі інші бібліотеки і фреймворки; єдина відмінність полягає в тому, що вміст подається з віддаленого місця розташування (ближче до ваших читачів), і цим гарантується безвідмовна робота.

 

Open Source Software CDN

Open Source Software CDN

Це офіційний безкоштовний CDN від MAX-CDN, який ви можете використовувати, щоб замінити поточні бібліотеки та фреймворки на посилання з CDN. Точна кількість бібліотек не зазначена, але ви можете використовувати функцію пошуку, щоб швидко знайти те, що доступно (якщо бібліотека, яка вам потрібна є доступною).

 

jsDelivr

jsDelivr CDN

Це більш "просунутий" CDN, на момент написання цієї статті, сервіс налічує 1200 проектів; це означає, що є великий шанс того, що ваша улюблена бібліотека буде у списку на цій платформі. jsDelivr спонсорується найбільшими CDN (якщо не всіма), тому перманентність роботи і якість обслуговування гарантовано.

 

CDNJS

CDNJS CDN

Ще один гарний CDN зі стабільним ап-таймом. Якщо ви не можете знайти свою улюблену бібліотеку або плагін у списку, просто внесіть пропозицію і один з членів команди додасть її. Що легко.

 

Cached Commons

Cached Commons CDN

Займається кешуванням і стисненням JavaScript і CSS починаючи з 2009 року. Сервіс налічує 148 бібліотек. Github використовує Nginx і GZIP для їх стискання автоматично. Github Pages можуть бути використані в якості CDN! Основна мета - об'єднати кращі JavaScript і CSS бібліотеки для швидкого прототипування.

 

Google Hosted Libraries

Google Hosted Libraries CDN

Google пропонує для розміщення кілька популярних JavaScript бібліотек для вас. Angular.js у списку, так само як Three.js і MooTools.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.7K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: js foreach map, guid generator, cached