8 речей, які ви повинні зробити при створенні нового веб-проекту

3 хв. читання

1)Виберіть назву

Якщо ви вирішили займатись розвитком вашої ідеї, перше, що ви повинні зробити - вибрати ім'я для вашого продукту. У випадку, коли вигадування назв не ваша сильна сторона, ви може використати Тезаурус, поекспериментувати з об єднанням декількох слів, також існують такі інструменти як Werdmerge або риматор  Wikirhymer

2)Зареєструйте домен і налаштуйте облікові записи в соціальних мережах

Забезпечення доменним ім'ям - дуже важлива частина процесу.

Домен - це онлайн-презентація проекту, тому дуже важливо, щоб назва продукту співпадала з доменом. Після реєстрації доменного імені, вам також потрібно зареєструвати облікові записи в соціальних мережах, які будуть використовуватися, щоб охопити більшу аудиторію.

domain

3)Зробіть статичний "Coming soon" сайт

Ймовірно, буде певний часовий проміжок між покупкою доменного імені та випуску продукції (або, принаймні, MVP). Для цього періоду, буде доречним створити статичний сайт, з описанням свого продукту і таймером зворотного відліку до запуску (якщо дата відома).

Після того як ви публічно оголосити дату запуску, вам доведеться працювати дуже старанно, щоб запуск відбувся вчасно!

Ваш “Coming soon” сайт повинен мати контактні форми для пропозицій або питань користувачів. Якщо вас цікавить, як обробляти повідомлення на сайті, буде доречно використати Brace Forms, щоб отримувати інформацію безпосередньо на електронну пошту.

startup

4)Користувачі бета-версії та реферальний маркетинг

Якщо ви створили  “Coming soon” сайт, є шанси, що користувачі продивляться його, закриють вкладку, а потім повністю забудуть про нього, навіть якщо вони зацікавлені. Тому,  ви повинні дати їм можливість ввести свою адресу електронної, щоб потім надіслати  їм повідомлення про запуск.

Для того, щоб зберегти адресу електронну пошту користувача на сайті, можна використати сервіс Prefinary, з його допомогою можна зареєструватися бета користувачів навіть з “Coming soon” сайту. Ви також можете дати їм ранній доступ для рефералів.

Також, сьогодні досить популярним та дієвим інструментом є реферальний маркетинг. Його суть полягає в тому, що ваш партнер (реферал) отримує винагороду або відсоток від доходу або залучених клієнтів, учасників проекту. Це один з найвигідніших способів збільшити аудиторію на ранній стадії проекту.

marketing

5)Взаємодія з потенційними користувачами

Просте створення соціальних акаунтів недостатнє - потрібно налагодити іх роботу. Регулярно публікуйтесь і взаємодійте з користувачами на сторінках соціальних мереж.

Наприклад, якщо ваш проект - це Python-фреймворк, публікуйте новини та навчальні матеріали, пов'язані з Python. Використання зображень буде плюсом.

Також, гарною ідеєю буде проводити конкурси серед користувачів. Така інтерактивність допоможе збільшити обсяг користувачів вашого проекту у соціальних мережах та зацікавити їх у вашому проекті.

social

6)Зберіть команду

Якщо ваша ідея - це великий, складний проект, то для його розробки вам потрібна команда. Тож вам потрібно зібрати команду для роботи над ресурсом. На ранній стадії, як правило, члени вашої команди - це люди, з якими ви працювали раніше. Але не поспішайте запитувати всіх підряд, переконайтеся, що їх сильні сторони доповнять команду. Намагайтесь знайти тих, хто зможе принести щось нове у проект! 

7)Зареєструйте бізнес-пошту

Коли сайт працює, а акаунти в соціальних мережах налаштовані, слушний час створити E-mail для бізнесу. Він не тільки виглядатиме більш професійно, ніж, наприклад, стандартна Gmail адреса, також це допоможе зберегти ваше особисте життя від роботи.

8)Дослідження потенційної конкуренції

Під час розробки продукту, гарна ідея - дослідити конкуренцію. Важливо знати, що роблять конкуренти та чому аудиторія використовує їх ресурс. Важливо розуміти хто ваша потенціальна аудиторія, щоб правильно виявити конкурентів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація