93% великих компаній обирають багатохмарні рішення

1 хв. читання

Компанія Flexera опублікувала дослідження, присвячене хмарним технологіям у 2020 році. В опитуванні взяли участь 750 респондентів: 554 з підприємств (тисяча працівників і більше) та 196 з маленьких або середніх компаній (SMB). 53% опитаних були просунутими користувачами хмарних технологій.

За даними дослідження, 93% великих компаній обирають багатохмарні рішення, одна з причин цього — бажання уникнути блокувань. 87% віддають перевагу гібридним хмарам.

enterprise-cloud-strategy

Трьома найбільшими хмарними провайдерами залишаються AWS, Azure та Google. Водночас Azure наздоганяє AWS за кількістю віртуальних машин та підприємств-користувачів. 40% клієнтів витрачають на послуги AWS щонайменше 1,2 мільйона доларів щороку, в Azure цей показник сягає 36%.

public-cloud-adoption-for-enterprises

COVID-19 також впливає на перехід у хмару, більшість компаній прискорили цей процес під час пандемії.

planned-cloud-usage-covid-19

Великі підприємства, що обирають багатохмарну стратегію, також активно використовують контейнери. 65% послуговуються Docker, а 58% — Kubernetes. Водночас у підприємствах кажуть, що їм не вистачає досвіду або ресурсів, щоб успішно працювати з контейнерами.

Найпопулярнішими хмарними сервісами є IoT, Container-as-a-Service та машинне навчання і штучний інтелект. 33% організацій використовують інструменти для керування кількома хмарами (multicloud management tools).

top-growing-cloud-services

73% опитаних планують оптимізувати використання хмар, аби зекономити, а 61% зосереджені на перенесенні навантажень у хмару. 20% підприємств витрачають на публічні хмари понад 12 мільйонів доларів на рік. Водночас респонденти зазначили, що близько 30% витрат на хмарні ресурси були даремними.

top-cloud-initiatives-for-2020

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація