Alphabet більше не роздаватиме інтернет з повітряних куль

1 хв. читання

Alphabet, батьківська компанія Google, завершила свій експериментальний проєкт Loon. Його ідея була в тому, щоб роздавати швидкісний інтернет через мережу повітряних куль. Такі аеростати працюють у стратосфері та можуть передавати сигнал у важкодоступні регіони.

Торік компанія навчилась оптимізувати траєкторії своїх куль завдяки штучному інтелекту Google. Тоді ж уряд Кенії офіційно дозволив Loon розгорнути систему для комерційних проєктів на території країни.

З липня там працює 35 аеростатів, що створили інтернет-покриття на 50 000 квадратних кілометрів. Втім, тепер цю інфраструктуру доведеться згорнути. Компанія виділить 10 мільйонів доларів, щоб підтримати некомерційні організації, які займаються підключенням інтернету, підприємництвом та освітою в Кенії.

Керівництво Loon каже, що проєкт закривається через фінансові труднощі — адже компанії не вдалось достатньо скоротити витрати й сформувати стійку бізнес-модель. Більшість спвіробітників Loon переведуть в інші підрозділи X, Google та Alphabet.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація