Amazon патентує технологію, що розпізнає особу та її професію

1 хв. читання

Компанія подала заявку в Бюро патентів і товарних знаків США на технологію Rekognition. Вона може просканувати ваше обличчя, визначити, хто ви, ким працюєте, і відстежувати ваші пересування.

Патентна заявка була подана в серпні 2017 року й оприлюднена в четвер (14.02.2019). Це прояснює амбіції Amazon стосовно Rekognition — потужного інструмента розпізнавання облич, який отримали правоохоронні органи по всій території США. Хоча заявка на патент не обов'язково означає, що Amazon впровадить технологію, вона демонструє зацікавленість компанії в засобах розпізнавання осіб і груп людей.

Rekognitio може використовувати метадані, щоб додати нові деталі до інформації про людину, і ці зв'язки будуть «підтримуватися і контролюватися протягом довгого часу». Програма ідентифікує уніформу особи та пов'язує її з відповідною професією: пожежником, поштарем, спортсменом тощо.

Минулого року громадськість критикувала технологію Amazon, адже правоохоронні органи цілком можуть нею зловживати. Наприклад, відстежувати людей на мітингах і протестах.

Представники ж Amazon відповідають, що Rekognition нестиме користь: допоможе у пошуку зниклих дітей і попередить крадіжки. Компанія стверджує, що немає жодного повідомлення з приводу неправомірного використання технології з боку правоохоронних органів. Тим часом генеральний директор Amazon Джефф Безос взагалі ніколи не звертав уваги на занепокоєння щодо Rekognition.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація