Amazon презентувала централізоване резервне копіювання для AWS

1 хв. читання

Вчора Amazon Web Services, Inc. оголосила про створення служби централізованого резервного копіювання (AWS Backup). Вона має полегшити та пришвидшити копіювання даних користувачів на сервісах Amazon.

AWS Backup спрощує захист БД, сховищ і файлових систем, надаючи клієнтам єдиний сервіс для налаштування й аудиту ресурсів AWS. Йдеться про резервування, автоматизоване планування резервного копіювання, встановлення політики зберігання даних, а також відстеження наявних резервних копій і відновлення їх в одному місці.

Користувачі AWS Backup самі визначають, як часто створювати резервні копії і як довго їх зберігати. Можна задати алгоритм дій і AWS Backup автоматично плануватиме резервне копіювання і зберігатиме дані вказаний термін, координуючи дії між сервісами AWS.

Для початку AWS Backup інтегрується з Amazon DynamoDB, Amazon Elastic Block Store (Amazon EBS), Amazon Elastic File System (Amazon EFS), Amazon Relational Database Service (Amazon RDS) і AWS Storage Gateway із підтримкою додаткових сервісів, запланованих на майбутнє. Також можна користуватись резервним копіюванням даних локальних сервісів за допомогою інтеграції AWS Backup з AWS Storage Gateway.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: aws dynamodb, aws це, aws