Amazon відмовилась від баз даних Oracle і перейшла на AWS

1 хв. читання

AWS заявила, що повністю відмовилася від баз даних Oracle. 75 петабайтів даних з майже 7500 баз даних Oracle перемістили на сервіси AWS: Amazon DynamoDB, Amazon Aurora, Amazon Relational Database Service (RDS), Amazon Redshift. Не перенесли тільки деякі сторонні застосунки, що тісно пов'язані з Oracle.

У своєму блозі AWS детально розповіла про цей перехід у блозі, а ілюстрацію до тексту назвала «bye bye Oracle».

Над перенесенням проєктів компанія працювала останні декілька років, однак в масштабах Amazon — це досить складне завдання. Та за, словами представника AWS, причин для переходу було чимало.

Компанія пише, що занадто багато часу витрачала на керування і масштабування застарілих баз даних Oracle. Замість розвитку галузі, адміністратори AWS мусили просто підтримувати все в робочому стані, тоді як швидкість транзакцій і загальний обсяг даних стрімко зростали.

Зрештою Amazon перенесла понад 100 сервісів для споживачів на бази даних AWS. Серед них — популярні інструменти для роботи з клієнтами: Alexa, Amazon Prime, Twitch та інші. Також AWS перенесла внутрішні продукти, зокрема AdTech, системи виконання, платежів і замовлень.

Oracle ситуацію не коментує.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація