Android буде розвиватись у ядрі Linux за принципом Upstream First

1 хв. читання

Команда Google з 2023 року перейде на розробку Android у ядрі Linux за принципом Upstream First. Про це компанія оголосила на конференції Linux Plumbers (презентацію з виступу можна переглянути ось тут).

Що зміниться

Насамперед взаємодію між Android та ядром спростять у дванадцятій версії ОС, що має вийти найближчим часом. Для Android 12 створені збірки Generic Kernel Image (GKI), максимально наближені до ядра 5.10 і доступні кінцевим користувачам. Розробник Тодд Кйос (Todd Kjos) заявив, що у цьому випуску майже повністю вдалось подолати фрагментацію.

У Android 12 GKI всі функції, потрібні виробникам обладнання, або перенесені upstream, або виведені у модулі (що переважно працюють через хуки), або приєднані до гілок Android Common Kernels.

Screenshot-42

З 2023 року команда розроблятиме нові можливості Android безпосередньо в основному ядрі — тобто за принципом Upstream First. Спочатку всі нові функції з'являтимуться у ядрі, а не в додаткових Android-гілках, як зазвичай. Також протягом 2023–2024 років планується перенесення в ядро всіх патчів Android Common Kernels.

Нагадаємо, що у 2019 році команда Android представила проєкт Mainline: з того часу ОС може оновлювати свої модульні компоненти одразу через Play Store. Планується, що GKI зможе функціонувати як один з таких модулів, аби ядро можна було оновити одразу через Play Store, як застосунок.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація