Apache перейшли на GitHub

1 хв. читання

Apache Software Foundation завершили розширення інфраструктури й остаточно перемістили свій git-сервіс на GitHub. Понад 200 мільйонів рядків коду ASF тепер живуть на GitHub.

Зазвичай проекти Apache мали дві служби для контролю версій: Apache Subversion і Git. Та все більше розробників хотіли бачити свій код на GitHub, адже це полегшує і керування проектами, і спільну роботу над кодом: його розміщенням, переглядом і створенням ПЗ.

У 2016 ASF почав інтегрувати репозиторій та інструменти GitHub з нашими сервісами. Це дало деяким проектам послуговуватись чудовими можливостями GitHub. З часом ми покращили та закріпили цю інтеграцію. Наприкінці 2018 року ми попросили усіх перенести проекти з нашого внутрішнього git-сервісу на GitHub. Так усі інструменти GitHub з'явилися у наших проектах, поки ми підтримуємо резервне дзеркало в нашій інфраструктурі.

У лютому 2019 перехід на GitHub закінчився, власний git-сервіс Apache більше не потрібен. Та робота ще не завершена, в ASF продовжують експериментувати й розширювати спектр послуг, які GitHub може надати їхнім спільнотам .

Продуктовий директор GitHub Брайан Кларк (Bryan Clark) написав, що у GitHub раді співпрацювати з Apache і підтримувати їхні відкриті проекти.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація