App Store знизить комісію для розробників на 15%

1 хв. читання
19 листопада 2020

Apple запускає нову програму для підтримки малого бізнесу — і знизить комісії в App Store з 30% до 15%. Це почне діяти з 1 січня для тих розробників, які отримують до мільйона доларів на рік. Компанія враховуватиме прибуток за 2020 рік, але допускатиме до програми і нових авторів застосунків у App Store.

Автоматично комісія не знижуватиметься, для цього розробники мають подати заявку. Детальнішу інформацію про це компанія має опублікувати в грудні. Якщо учасник отримає понад мільйон доларів прибутку, то комісія в 30% повернеться і діятиме до кінця року.

Apple зазначає, що програма буде актуальною для «більшості» з 28 мільйонів зареєстрованих iOS-розробників. Однак точної цифри компанія не зазначає, як і того, скільки вона може втратити. За даними CNBC, торік App Store приніс 50 мільярдів доларів прибутку, тож це один з найважливіших напрямків діяльності Apple.

Нагадаємо, раніше Epic Games, Spotify, Basecamp та інші організації закликали Apple зменшити комісії та змінити правила для розробників.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.7K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація