App Store знизить комісію для розробників на 15%

1 хв. читання
19 листопада 2020

Apple запускає нову програму для підтримки малого бізнесу — і знизить комісії в App Store з 30% до 15%. Це почне діяти з 1 січня для тих розробників, які отримують до мільйона доларів на рік. Компанія враховуватиме прибуток за 2020 рік, але допускатиме до програми і нових авторів застосунків у App Store.

Автоматично комісія не знижуватиметься, для цього розробники мають подати заявку. Детальнішу інформацію про це компанія має опублікувати в грудні. Якщо учасник отримає понад мільйон доларів прибутку, то комісія в 30% повернеться і діятиме до кінця року.

Apple зазначає, що програма буде актуальною для «більшості» з 28 мільйонів зареєстрованих iOS-розробників. Однак точної цифри компанія не зазначає, як і того, скільки вона може втратити. За даними CNBC, торік App Store приніс 50 мільярдів доларів прибутку, тож це один з найважливіших напрямків діяльності Apple.

Нагадаємо, раніше Epic Games, Spotify, Basecamp та інші організації закликали Apple зменшити комісії та змінити правила для розробників.

Codeguida 8.3K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація