Apple додала в MacOS підтримку зовнішніх графічних процесорів

1 хв. читання

З останнім оновленням macOS High Sierra користувачі зможуть під'єднати кілька різних графічних карт до Mac через порт Thunderbolt 3 і використовувати додаткову потужність для прискорення процесів, включаючи ігри та відеомонтаж. Apple спеціально зазначила, що таке рішення важливо для підтримки VR.

Зовнішній графічний процесор буде особливо зручним для людей, яким потрібно портативний і легкий пристрій для роботи, і продуктивний пристрій для офісу. Порт Thunderbolt 3, який використовується для підключення, має хорошу пропускну здатність, тому зовнішні відеокарти будуть працювати з мінімальними втратами продуктивності.

Раніше користувачам доводилося купувати пакет Dev eGPU від Apple або використовувати неофіційні засоби для ввімкнення зовнішніх відеокарт, що означало, що Apple не зможе допомогти користувачеві, якщо щось трапиться.

Тепер користувачі можуть вибирати тільки з тих моделей зовнішніх графічних процесорів, які офіційно підтримуються. Apple підтримує тільки деякі з відеокарт AMD Radeon. Карти Nvidia Geforce офіційно не підтримуються, однак деякі користувачі успішно використовували відеокарти Nvidia під час бета-тестування.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація