Apple критикує звіт Google про вразливості в iOS

1 хв. читання

Apple прокоментувала звіт дослідників безпеки Google про вразливості в iOS, які дозволяли зламувати iPhone. Компанія вважає, що Google перебільшує небезпеку та створює ілюзію масової загрози.

У звіті Google розповідав про масштабну хакерську кампанію проти користувачів iOS, яка тривала щонайменше 2 роки. Дослідники виявили шкідливі сайти, повідомили про вразливості й Apple усунула проблему.

Пізніше повідомлялось, що ці хакерські атаки були спрямовані на уйгурське населення Китаю і спонсорувались державою. Також йшлося про аналогічні зламування пристроїв з ОС Android і Windows.

Однак у своїй нещодавній публікації Google не писав про специфіку атак, а описував ситуацію більш широко і загрозливо. Саме це трактування й оскаржила Apple 6 вересня.

За словами Apple, йдеться про цілеспрямовану атаку проти уйгурів — не про масштабну експлуатацію айфонів, як пише Google. Проблема стосувалася менше ніж десяти сайтів, де був контент, пов'язаний з уйгурською спільнотою.

Пост Google, опублікований через пів року після виходу патчів iOS, створює помилкове враження «масової експлуатації» пристроїв і «відстеження активності населення в режимі реального часу». Через це всі користувачі iPhone бояться, що їхні пристрої були зламані. Однак такого ніколи не було.

Окрім цього, Apple пише, що атаки тривали два місяці, а не два роки. Розробники Apple усунули проблему в лютому 2019 року: через 10 днів після того, як дізналися про неї.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація