Apple представила нові процесори: M1 Pro і M1 Max

1 хв. читання

На презентації 18 жовтня Apple анонсувала нові ARM-процесори з серії M1 — M1 Pro і M1 Max. Це удосконалені версії чипа M1, які компанія випустила минулого року і які замінили Intel у деяких пристроях Mac.

Нові ж процесори розраховані на професійне обладнання і потужні навантаження. Процесори M1 Pro й M1 Max досягають на 70% кращої продуктивності, ніж була у першому M1. Водночас у M1 Pro графіка може бути вдвічі швидшою, а в M1 Max — у чотири рази.

Обидві моделі мають прискорювачі ProRes для кращої роботи з відеоконтентом.

Комплектація M1 Pro містить до 10 обчислювальних ядер: з них 8 високопродуктивних і 2 енергоефективних. Графіка складається з 16 ядер; чипи мають 32 ГБ оперативної пам'яті, а пропускна здастність досягає 200 ГБ/с. Також M1 Pro містить 33,7 мільярда транзисторів — вдвічі більше, ніж у M1.

Screenshot-4

Ще потужніший процесор M1 Max: тут теж 10 ядер CPU, але 32 графічних ядра, до 64 ГБ вбудованої пам'яті й пропускна здатність до 400 ГБ/с. Тож графічна продуктивність у M1 Max вдвічі краща, ніж у M1 Pro, і в чотири рази краща, ніж у M1. Чип має 57 мільярдів транзисторів, тому це найбільший процесор, створений Apple. До нього можна під'єднати до чотирьох дисплеїв одночасно

Screenshot-3

Також Apple зазначає, що M1 Pro та M1 Max мають у 1,7 раза кращу продуктивність, ніж M1 та 8-ядерні ПК конкурентів з тим самим рівнем енергоспоживання.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація