Apple приєдналась до фонду підтримки open-source CNCF

1 хв. читання

Організація CNCF (Cloud Native Computing Foundation) підтримує проекти з відкритим кодом, такі як Kubernetes. Вчора представники фонду повідомили, що Apple приєдналася до них і стала платиновим учасником найвищого рівня (top-level Platinum End User Member). Окрім Apple такий статус мають ще 89 компаній, зокрема Adidas, Atlassian, Box, GitHub, The New York Times, Reddit, Spotify і Walmart.

Сама Apple не коментує новину. Однак CNCF зазначає, що статус end-user призначений для «активних користувачів нативних хмарних технологій з відкритим сирцевим кодом», які хочуть повернути свій борг спільноті. Такі учасники CNCF автоматично приєднуються до Linux Foundation — компанії, що заснувала фонд.

Також Apple отримає місце в раді директорів CNCF, компанію представлятиме с Томер Дорон (Tomer Doron) — старший менеджер з розробок в Apple.

Раніше Apple відкрила доступ до мови програмування Swift та ядра XNU, складника операційної системи Darwin. Однак активним учасником «хмарної» спільноти open-source компанія не була, принаймні, до цього моменту. Apple керує власними дата-центрами, тож, вірогідно, вона справді багато користується інфраструктурними проектами з відкритим кодом, просто не афішує цього.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація