Apple проводить екстремальні тестування чипів у секретній лабораторії

2 хв. читання

Політика Apple щодо захисту даних користувачів передбачає екстремальні тестування мікросхем Secure Enclave у секретній лабораторії. Зокрема дослідники перевіряють, чи залишаються чипи у безпеці під впливом сильних ударів та надзвичайних температур.

Журналісти The Independent поговорили на цю тему з Крейгом Федерігі (Craig Federighi), старшим віцепрезидентом Apple з питань розробки програмного забезпечення.

Він розповів, що ці тестування показують, як мікросхеми реагують на надзвичайні умови: якщо щось іде не так, краще це виправити в лабораторії, поки чип не потрапив до користувачів.

Може здаватися, що телефони навряд будуть дуже сильно бити, охолоджувати до -40 °C або нагрівати до +110 °C. Та якщо ці умови виявляться небезпечними для мікросхем, зловмисники одразу почнуть піддавати їх такому впливу, тож потрібно готуватися заздалегідь.

Є думка (зокрема у представників Google), що такий рівень турботи про конфіденційність можливий лише за умови колосального багатства компанії. Багатства, отриманого через продаж приватності та безпеки як особливої розкоші, доступної не всім. Однак Федерігі відкидає такі звинувачення і каже, що турбота про безпеку завжди була фундаментальною цінністю Apple.

Також він прокоментував рішення Apple зберігати дані iCloud в Китаї на серверах GCBD — компанії, що належить місцевому уряду. Цього вимагав закон, але критики вважають, що Apple варто було б просто не продавати iCloud в Китаї.

Федерігі розповів, що Apple мінімізує збір даних і в такий спосіб захищає пристрої від стороннього доступу: якщо майже не збирати дані, зловмисники не зможуть їх вкрасти. Ті дані, які були зібрані, добре зашифровані. Наприклад, повідомлення iMessages можуть бачити тільки учасники діалогу, усім іншим потрібен ключ. Тож якщо безпека в порядку, абсолютно не важливо, китайські сервери використовує Apple чи будь-які інші.

Однак видання 9to5Mac підкреслює, що резервні копії iCloud iPhone, які містять конфіденційні дані, все ще не зашифровані до кінця. Це означає, що Apple зберігає ключі доступу і, теоретично, може їх надати на запит уряду.

Codeguida 8.1K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація