Apple відкрила сервіс TestFlight для macOS

1 хв. читання

Сервіс TestFlight тепер дозволяє тестувати застосунки для macOS, поки що він у бета-версії. Раніше цим інструментом могли користуватись лише розробники ПЗ для iOS.

Apple зазначає, що під час використання TestFlight на macOS Monterey beta 5 потрібно буде вийти з бета-версії свого застосунку на Mac перед оновленням. Також у беті TestFlight поки не повністю працює VoiceOver.

TestFlight розробили для iOS-тестувальників, тому що такі застосунки складно завантажувати без App Store на iPhone. Щоб розповсюджувати тестові версії на iOS, розробникам доводиться вводити ідентифікатор пристрою у збірки для кожного тестувальника. Якщо пристрій змінюється, ID потрібно оновлювати. Тож тут TestFlight справді помічний: він дозволяє швидко додавати користувачів до пулу бета-тестування без введення ID.

На Mac таких проблем із розповсюдженням бета-версій немає, тут можна легко встановлювати програми, що не належать до App Store. До того ж Apple в ручному режимі має схвалити кожне оновлення програми через TestFlight, а це не завжди зручно.

Втім, цей сервіс може бути корисним для тестування ПЗ і функціональних можливостей App Store, як от підписки та покупки в застосунках. Поки що бета-версія TestFlight доступна лише для зареєстрованих розробників.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація