Apple відкрила тексти бібліотеки Swift System і додала підтримку Linux

1 хв. читання

Apple представила бібліотеку Swift System у червні, а зараз компанія відкрила її тексти і реалізувала підтримку System для Linux.

Більшість ОС підтримують системні інтерфейси, написані мовою C, але вони не змінювались протягом десятиліть. Такі API можна застосувати через Swift, але з ними незручно працювати й часто виникають помилки. Є цілий перелік функцій, які погано типізовані та не можуть використати виразність і безпеку типів у Swift.

Swift System надає ідіоматичні програмні інтерфейси для системних викликів та низькорівневих типів даних. Бібліотеку можна застосувати на різних платформах, але водночас вона не є міжплатформною. System надає окремі набори API, які враховують особливості операційних систем та їхніх низькорівневих інтерфейсів. Це дозволяє створювати міжплатформні бібліотеки або застосунки на кшталт SwiftNIO зручніше і безпечніше.

Поки що бібліотека розвивається і системних викликів чи функцій тут небагато. Та з часом розробники планують додати System до Swift Package Manager.

Перед цим Apple представила реліз Swift 5.3: тут з'явилась підтримка Windows та інструментарій для запуску і роботи Swift-застосунків у Windows 10. Ще розробники додали ініціалізатор для типу String, тип Float16, розширили можливості виразу where і змінили семантику для didSet. Для виразів Catch тепер можна вказувати декілька шаблонів. Також прискорені процеси збірки, де багато властивостей і функцій імпортували зі сторонніх бібліотек. Завантажити нову версію Swift можна для Linux, macOS і Windows 10.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: where c#, c# .where, swift на windows