Apple відмовилась від 16 Web API у Safari через конфіденційність

1 хв. читання

Apple відмовилась від 16 нових вебтехнологій (Web API) в Safari, оскільки вони загрожували конфіденційності користувачів і давали нові можливості для цифрового відстеження з боку рекламодавців. До цього списку належать:

Apple каже, що ці 16 API дозволяють створити сценарії, аби відстежувати користувачів через цифровий відбиток. Цим можуть займатися рекламодавці чи компанії, які збирають й аналізують дані. Вони отримують інформацію про обладнання, налаштування і конфігурацію ОС користувачів.

За останні три роки збирання цифрового відбитка стало стандартним методом трекінгу користувачів на ринку онлайн-реклами. Адже сучасні браузери блокують відстеження cookie і додають різні функції антитрекінгу. Деякі з них заважають збирати частину даних і для цифрового відбитка (наприклад, про шрифти, HTML5, WebGL), але не всі.

Наразі Apple вважає ці 16 API одними з найбільших порушників конфіденційності. Компанія готова переглянути своє ставлення: якщо технології зменшать масштаби відстеження, їх можуть додати в Safari.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація