Apple відхиляє програми з SDK, що збирають дані без згоди користувачів

1 хв. читання

У iOS 14 невдовзі з'явиться функція App Tracking Transparency, яка дозволить користувачам заблокувати відстеження їхніх дій. Її ще не розгорнули, але Apple почала готуватись до цього: компанія вже відхиляє програми, які мають сторонні SDK для трекінгу даних без згоди користувачів.

Розробники можуть додавати такі SDK, щоб збирати цифрові відбитки користувачів: аналізувати дані про модель пристрою, IP-адресу тощо, а тоді ідентифікувати людину. Ці дані можна використовувати для аналізу аудиторії чи персоналізації реклами.

Аналітик Ерік Сейферт (Eric Seufert) помітив, що зараз App Store відхиляє оновлення застосунків, у яких діє Adjust SDK (котрий саме збирає цифрові відбитки). До того ж він не дозволяє користувачам відмовитись від трекінгу та пропонує розробникам варіанти, як обійти нові правила Apple.

Функція App Tracking Transparency блокує рекламний ідентифікатор IDFA на пристрої, якщо користувачі не дозволяють їх відстежувати. Нещодавно Китайська рекламна асоціація створила ідентифікатор China Anonymization ID (CAID), який може замінити вимкнений IDFA. Apple заявила, що видалить програми, які збиратимуть дані про користувачів без їхньої згоди.

Розгорнути функцію App Tracking Transparency планують у версії iOS 14.5, що має вийти цієї весни, зараз вона на стадії бета-тестування.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація