Apple винагородить підлітка, який знайшов баг у Facetime

1 хв. читання

Вчора, 7 лютого, Apple випустила iOS 12.1.4, що має виправити баг у FaceTime. Нагадаємо, в день захисту конфіденційних даних користувачі FaceTime могли чути й бачити співбесідника ще до того, як він взяв слухавку.

Спочатку про цю проблему Apple повідомила Мішель Томсон. Її 14-річний син Грант помітив, що можна приєднатись до конференції у FaceTime і чути її учасників. Apple спочатку реагувала неохоче, але зараз визнала відкриття Гранта Томпсона.

Apple також повідомила виданню The Verge, що вона видасть компенсацію родині Томпсона та допоможе з оплатою його майбутнього навчання. Проте сума компенсації не була оголошена.

Історія Apple з нагородою за пошук багів досить неоднозначна. Компанія почала платити iOS bounties три роки тому, але дослідники неохоче допомагали Apple з її проблемами безпеки. Зараз Apple пропонує до 200,000 $ тим, хто знайде вразливі місця і повідомить про них. Але інформацію про такі помилки часто вигідніше продати, ніж передати виробнику.

Та є й інші причини. Цього тижня 18-річний хакер з Німеччини знайшов баг у macOS, що дозволяє красти логіни й паролі користувачів. Але він відмовляється розповісти Apple деталі, оскільки компанія не винагороджує за пошук проблем у Mac, тільки в iOS.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація