Apple є найбільшим корпоративним клієнтом хмарних сервісів Google

1 хв. читання

Apple зберігає дедалі більше даних в хмарі Google і є основним корпоративним клієнтом компанії, повідомляє видання The Information.

У 2018 році Apple підтвердила, що користується хмарою Google. А в 2021-му компанія планувала витратити на зберігання даних у хмарних сервісах Google близько 300 мільйонів доларів: на 50% більше, ніж торік.

Лише у листопаді 2020 року Apple почала зберігати у хмарі Google на 470 петабайтів більше. Тоді загальний обсяг її даних у хмарі перевищив 8 ексабайтів (один ексабайт можна прирівняти до запису відеовиклику, що триває 237 000 років).

Водночас калькулятор витрат на сайті Google показує, що зберігання 8 ексабайтів коштує близько 218 мільйонів доларів на місяць. Натомість Apple платить Google приблизно 300 мільйонів доларів на рік, тож, вочевидь, компанія має свої переваги від зберігання таких обсягів (у Google компанію навіть називають Bigfoot).

Цікаво, що другий за масштабом клієнт Google — компанія ByteDance (власниця TikTok) — використовує усього приблизно 470 петабайтів даних у хмарі. Третє місце належить Spotify (приблизно 460 петабайтів), Twitter посів четверте місце (315 петабайтів), а Snapchat — п'яте (275 петабайтів).

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.2K
Приєднався: 9 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація