Apple змінила правила App Store

1 хв. читання

Apple змінила правила в App Store. Частково оновлення стосуються нових технологій в операційній системі iOS 14 (яка має вийти цієї осені). Але також є важливі зміни щодо стрімінгових застосунків та покупок всередині деяких програм.

Наприклад, в App Store дозволятимуться сервіси на кшталт Microsoft xCloud й Google Stadia. Однак всі ігри перевірятимуться через Apple App Review і мають розміщуватись на окремих сторінках в App Store.

Сервіси для потокової трансляції зможуть пропонувати окремі застосунки-каталоги, через які можна підписатись на сервіс. В такому каталозі дозволяються ігри від кількох виробників, але кожна гра все одно повинна мати окрему сторінку в App Store. Так її можна буде знайти в пошуку, оцінити й перевірити на відповідність правилам.

Це все ще не дуже зручно для користувачів, але раніше Apple взагалі не дозволяла публікувати в App Store хмарні ігрові сервіси Google і Microsoft.

Ще одне цікаве оновлення — Apple вимагатиме від розробників чітких пояснень щодо функцій та апдейтів у застосунках. Загальні описи в Notes for Review будуть відхилятись — тож писати про «виправлення помилок і покращену продуктивність» доведеться детальніше.

Якщо через застосунок можна купити певну послугу для однієї людини (наприклад, лікарську консультацію чи тренінг), можна не використовувати платіжну систему всередині застосунку. Але вона обов'язкова, якщо йдеться про послуги в реальному часі для кількох користувачів. Детальніше про всі оновлення App Store можна прочитати ось тут.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація