Автор Python Ґвідо ван Россум покидає Dropbox і йде на пенсію

1 хв. читання
01 листопада 2019

Ґвідо ван Россум залишає свою посаду Dropbox, де пропрацював шість з половиною років. Нагадаємо, торік він відмовився від статусу великодушного і довічного диктатора проєкту Python.

Це відчуття гіркої радості. Я залишаю Dropbox і йду на пенсію. Я багато чому навчився, поки працював тут розробником — наприклад, функція type annotations виникла завдяки цьому досвіду— тож я сумуватиму за роботою тут

Ґвідо ван Россум працював у Dropbox шість з половиною років, з грудня 2012. Компанія покликала його, тому що значна частина функціоналу базувалась на Python. За словами Dropbox, ван Россум суттєво вплинув на розробницьку культуру в компанії. Завдяки йому налагодився процес тестування і суттєво спростилася підтримка коду.

Коли ван Россум прийшов, розробники Dropbox послуговувались переважно «розумним» кодом (clever code), який ніхто більше не розумів. Це нормально для маленького стартапу, але компанія розвивалась і нові працівники не могли розібратись в старому заплутаному коді та не могли його підтримувати.

Я скажу, що код, котрий легко підтримувати, важливіший за «розумний» код. Якби я натрапив на «розумний» код, короткий і загадковий, та мусив би дбати про його підтримку, то я б цей код просто переписав.

За ці роки у Dropbox з'явились й інші мови, зокрема Go, Rust і TypeScript, однак Python і далі активно використовується. Ван Россум створив її ще у 1989 році, та це й досі одна з найпоширеніших і найулюбленіших мов серед розробників.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 4.8K
Приєднався: 10 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація