Автор Redis більше не займатиметься підтримкою свого проєкту

1 хв. читання

Автор Redis Сальваторе Санфіліппо (Salvatore Sanfilippo, a.k.a. antirez) більше не буде розвивати свій проєкт. Він підтримував його протягом 11 років і тепер хоче присвятити свій час чомусь іншому.

Розробник пише, що останнім роками він переважно переглядав пропозиції: як покращити код, що змінити, як зробити його швидшим чи безпечнішим. Проте він ніколи не хотів займатись лише супроводженням системи.

Санфіліппо залишиться «ідейним» співробітником Redis Labs, тобто допомагатиме шукати нові напрямки розвитку Redis. Однак він матиме вільний час і свободу, тож зможе написати щось нове (або ні, чітких планів поки немає).

Підтримкою Redis буде займатись спільнота, а новими мейнтейнерами проєкту стануть колеги Санфіліппо — Йоссі Ґоттліб (Yossi Gottlieb) і Оран Аґра (Oran Agra). Вони допомагали підтримувати Redis останніми роками й добре розуміють його особливості. Тож відтепер вони будуть взаємодіяти з іншими розробниками Redis та визначать нову модель керування проєктом.

Поки що нові лідери хочуть сформувати невелику команду з найактивніших учасників, які відповідатимуть за ключові зміни. Загалом планується зробити Redis більш відкритим і пов'язаним зі спільнотою, аби більше розробників могли активно брати участь у розвитку проєкту.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: первісний серіал, univode, ish