AWS створила безкоштовний онлайн-курс про розробку застосунків

1 хв. читання

На Twitch вийшла перша частина онлайн-курсу про розробку від Amazon Web Services, Він присвячений тому, як побудувати безсерверні застосунки у хмарі AWS, і називається AWS Dev Hour: Building Modern Applications.

Випуск за 28 січня вже можна переглянути (англійською мовою). Загалом мають вийти вісім серій — по одній на тиждень, кожна з них триватиме близько години. Відео публікуватимуть щоп'ятниці о 02:00 за київським часом (щочетверга о 16:00 за PST). Під час прямого ефіру можна надсилати запитання і ділитись своїми результатами.

Експерти AWS навчатимуть, як покроково створити фулстек-застосунки у хмарі за допомогою AWS Cloud Development Kit (CDK). Під час ефіру глядачі можуть писати код разом з викладачами та використовувати AWS Lambda, DynamoDB, API Gateway, бібліотеки React, автентифікацію, S3, SQS, CodePipeline й інші технології.

В AWS обіцяють розповісти про найкращі практик розробки й пояснити, чим відрізняються хмарні (cloud-native) застосунки від локальних (on-premises).

Цей курс є частиною освітньої програми AWS — компанія хоче забезпечити безкоштовне навчання для 29 мільйонів людей до 2025 року. Це вже четверта серія лекцій від AWS на Twitch: в інших двох йшлося про машинне навчання і те, як стати сертифікованим спеціалістом з хмарних технологій.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: aws s3, amazon s3, aws s3 це