AWS випустила Bottlerocket — відкриту ОС для контейнерних застосунків

1 хв. читання

Amazon Web Services випустила нову операційну систему — Bottlerocket. Вона призначена для запуску контейнерів на віртуальних машинах або серверах типу bare metal. ОС створена на базі Linux, має відкритий вихідний код і поширюється під ліцензіями MIT та Apache 2.0.

Головна особливість Bottlerocket — це механізм оновлення за один крок, без обробки кожного пакета окремо. Ідея в тому, щоб спростити автоматизацію оновлень ОС за допомогою сервісів оркестрації контейнерів на кшталт Amazon EKS. Такий підхід допомагає і прискорити процес, і мінімізувати проблеми під час оновлень.

ОС підтримує образи Docker і ті, що відповідають специфікаціям стандарту Open Container Initiative (OCI). Bottlerocket складається з мінімального набору компонентів, необхідних для запуску контейнерів, і це сприяє її захисту та утилізації ресурсів.

Система також матиме трирічну підтримку від AWS. Поки що вона доступна в режимі попереднього перегляду, можна завантажити Bottlerocket як образ Amazon Machine Image на Amazon Elastic Cloud Compute. На GitHub опублікована інструкція для запуску ОС.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація