Бездротові зарядні пристрої для телефонів розвиваються з підвищеною мобільністю користувачів

Зарядка наших гаджетів є необхідною частиною життя, але потворні зарядні дроти, снування, щоб знайти зарядний пристрій, і загострення, яке приходить через нехтування підключенням телефону - це все, без чого ми могли б обійтися. Бездротова зарядка - це метод, який передає живлення між акумулятором або іншим гаджетом і зарядним пристроєм за допомогою магнітних полів. Індуктивна зарядка є найпоширенішим методом бездротової зарядки. Передавач і приймач живлення вбудовані в один і той же блок індуктивної зарядки, який зазвичай кріпиться до зарядженого пристрою або знаходиться поруч з ним. Індуктивні зарядні пристрої випромінюють магнітне поле, яке генерує струм в приймальному пристрої. Цей струм відповідає за зарядку акумулятора або живлення пристрою. Бездротові зарядні пристрої існують різних форм і розмірів, але всі вони працюють на одному приміщенні.

Що живить попит? Бездротова зарядка за допомогою бездротової зарядної панелі може полегшити все це. У міру того, як майбутнє зарядних знаків прогресує, новітні розумні пристрої більше не потребуватимуть підключення трохи дроту. Бездротові зарядні пристрої бувають різних стилів і розмірів. Він зручний, швидкий і простий у використанні. Просто помістіть телефон на бездротовий зарядний пристрій, і він почне заряджатися, як тільки зіткнеться з поверхнею. Як телефони Android, так і iPhone можуть поглинати заряд, просто встановивши їх на певному килимку, також відомому як «зарядна панель» або «поверхня зарядки». Бездротова зарядка може бути навіть досяжною, просто перебуваючи поруч із зарядним пристроєм, позбавляючи від необхідності витягати пристрій з кишені, щоб зарядити його. Однак технологія не зовсім існує. Дослідження Університету Уорвіка виявило, що зарядка телефонів за допомогою індукції може скоротити термін служби їх акумулятора. Дослідники заявили, що бездротова зарядка вимагає передачі енергії через повітряний прошарок, який виробляє тепло. Оскільки поверхні телефону та зарядної панелі повинні знаходитися в такій близькості, тепловий вплив з часом скоротить термін служби літій-іонного акумулятора телефону, оскільки вони сприйнятливі до температури, що перевищує 30 градусів цельсія. Перекіс, т. Е. Коли котушки в пристрої і зарядній станції не знаходяться безпосередньо один на одному, загострює існуючу проблему; зарядний пристрій підвищує потужність передавача для адаптації, що призводить до ще більшого тепла і, можливо, пошкодження акумулятора. Уникнути цієї пастки важко, оскільки місцезнаходження котушок рідко стає зрозумілим. Як роблять висновок дослідники, останні дані свідчать про те, що споживачі повинні вирішити, чи варто простота бездротової зарядки знижувати термін служби свого смартфона.

Що таке бездротова зарядка та як вона працює? Бездротова зарядка передбачає зняття телефону та розміщення його на зарядній док-станції без необхідності підключення проводу до пристрою. Безнадійна зарядка W насправді не є бездротовою, оскільки зарядний пристрій все ще потрібно підключити до розетки. Бездротовий зарядний пристрій зазвичай має форму підставки, килимка або колодки. Qi, вимовляється як «Chi», є найбільш часто використовуваним методом бездротової зарядки на сьогоднішній день. Цей стандарт використовується в різних пристроях, включаючи Samsung Galaxy, iPhone та інші.

Чи безпечні бездротові зарядні пристрої? Бездротова зарядка, всупереч поширеним припущенням, абсолютно безпечна у використанні. Це не зашкодить акумулятору вашого смартфона, оскільки він ретельно керує процедурою. Безсумнівно, бездротові зарядні пристрої телефону створюють випромінювання електричного і магнітного поля, хоча і лише в обмеженій мірі. Бездротові зарядні пристрої не будуть загрожувати здоров'ю людини в їх поточному стані.

Переваги бездротової зарядки Важко сперечатися проти легкості наявності бездротового зарядного пристрою. Зрештою, бездротова зарядка призвела до численних позитивних зрушень, полегшивши кілька проблем та неефективності, спричинених зарядкою кабелю. Нижче наведено деякі з найбільш помітних переваг використання бездротового зарядного пристрою: • Без проблем Якщо ви коли-небудь витрачали 5 хвилин на розплутування клубка проводів і шнурів, ви розумієте привабливість бездротової зарядки. Перша перевага, яка відразу спадає на думку, полягає в тому, що вам більше ніколи не доведеться мати справу з дратівливими кабелями. Враховуйте зручність того, що не потрібно підключати та відчіплювати шнур, коли користувачам потрібно заряджати ваш телефон. Вони повинні зарядити його, а потім забрати, коли ви будете готові піти. • Заряджайте кілька пристроїв одночасно Кілька проводів - це все, що потрібно, щоб ваш стіл виглядав неакуратно, але п'ять і більше проводів - це рецепт катастрофи. Ще однією очевидною перевагою бездротової зарядки є те, що більшість бездротових зарядних пристроїв можуть заряджати багато пристроїв одночасно. Якщо більше кількох пристроїв мають низький заряд акумулятора, помістіть телефон, годинник або бездротові навушники на бездротовий зарядний пристрій і дозвольте потоку електроенергії. • Портативності Бездротовий портативний зарядний пристрій - це диво для людей, які постійно знаходяться в дорозі. Окрім бездротової зарядки вдома чи на роботі, вони можуть заряджатися під час подорожі, щоб залишатися продуктивними. Підключіть бездротовий зарядний пристрій до задньої панелі телефону, щоб підвищити його потужність без інших вкладень. • Знос Багато кабелів швидко ламаються і псуються, що призводить до покупки заміни цих нестандартних деталей. Немає ніяких турбот про зміну проводів кожні шість місяців за допомогою бездротових зарядних пристроїв для телефону. • Естетичних Багато користувачів віддають перевагу бездротовим зарядним пристроямчерез їх естетичну привабливість. Багато нових пристроїв бездротової зарядки дуже витончені за конструкцією і їх можна легко поставити в будь-якому місці поблизу розетки непомітно.

Майбутні тенденції Основні гравці ринку переходять до того, щоб заробити на попиті на світовому ринку, пропонуючи різноманітну пропозицію продуктів. Наприклад, нова док-станція для ноутбука Dell включає підставку для бездротової зарядки Qi, яка дозволяє бачити та заряджати телефон під час підключення ноутбука до моніторів та аксесуарів. Док-станція подвійного заряду може живити ПК потужністю 90 Вт через USB-C і телефони з потужністю 12 Вт через покритий тканиною бездротовий зарядний пристрій. Dell стверджує в прес-релізі, що зарядні котушки в частині Qi док-станції широко розставлені, що означає, що ви можете заряджати телефон, коли він знаходиться в портретному або альбомному режимі, і ви навіть можете використовувати зарядний пристрій для зарядки набору бездротових навушників.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter

Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація