Більше даних про розробників та 2SV-перевірка: нові правила Play Store

1 хв. читання

Google Play Store змінює вимоги для розробників: тепер потрібно буде пройти двофакторну верифікацію (2SV) та вказати більше даних про себе.

Зараз розробники можуть зазначати лише адресу електронної пошти й номер телефону. Невдовзі для Play Store треба буде вказати, особистий чи корпоративний цей обліковий запис розробника, назвати ім'я контактної особи й фізичну адресу, підтвердити електронну пошту й телефон. Також користувачам Google Play Console потрібно буде проходити двофакторну верифікацію. Дані розробників викладати у відкритий доступ не будуть.

«Це допомагає нам переконатися, що кожен обліковий запис створюється реальною особою з реальними контактними даними, щоб підтримувати безпеку Play Store для всіх користувачів,» — зазначає Google у своєму блозі.

Підтвердити свої контактні дані та вказати тип свого облікового запису можна вже зараз, але це необов'язково. Якщо ж розробники захочуть оновити свої контактні дані, їм доведеться вказувати й цю додаткову інформацію.

У серпні правила стануть обов'язковими для нових облікових записів, а раніше зареєстровані розробники стикнуться з цим «пізніше цього року».

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.7K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація