Більшість антивірусів для Android не захищає від шкідливого ПЗ

1 хв. читання

Австрійська організація AV-Comparatives опублікувала нове дослідження, де розглянула антивірусні програми для Android з магазину Google Play. Виявилось, що більшість з них не робить нічого корисного, а просто займає місце.

Випробування показали, що менше 10% застосунків ефективні проти усіх 2000 зразків шкідливого ПЗ. Дві третини антивірусів не заблокували навіть 30% шкідливих програм.

Мета цих антивірусів, здається, у тому, щоб принести легкі гроші для своїх розробників, а не у тому, щоб захищати користувачів.

Приблизно 23 програми з 250 дійсно виявили всі зразки шкідливого ПЗ, серед них були відомі антивіруси Norton і Avast.

Деякі з протестованих антивірусних програм додавали в білий список відомі застосунки (наприклад, Facebook і Google), щоб не видавати помилкових сповіщень. Та виробники шкідливого ПЗ пристосувались до цього і просто вставляли в назву вірусної програми назву застосунку з білого списку, тож антивіруси нічого не помічали.

Дослідники також виокремлюють антивіруси, які сліпо блокують усе, незалежно від джерела програми. Деякі з них навіть сповіщають про власну присутність на пристрої та б'ють через це на сполох.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація