Bloomberg: Apple розробляє нове покоління чипів для потужніших Mac

1 хв. читання

Наступного року Apple планує випустити для Mac нове покоління процесорів, які будуть потужніші за чипи Intel. Про це повідомляє видання Bloomberg з посиланням на власні джерела, в Apple інформацію не коментують.

Процесори M1, які компанія випустила у листопаді, були вбудовані у MacBook Air, MacBook Pro й Mac Mini. Нову ж серію чипів створюють для ноутбуків MacBook Pro й моноблоків iMac.

Один з різновидів нових процесорів матиме 32-ядерний CPU, зазначає Bloomberg. Цей чип планують використати у майбутньому комп'ютері Mac Pro, що вийде наприкінці наступного року.

Також у статті згадують про нові графічні процесори Apple, які матимуть 16 і 32 ядра для ноутбуків та пристроїв iMac. Для комп'ютерів типу Mac Pro ядер буде 64 і 128, тобто вони будуть потужнішими за GPU Nvidia й AMD.

Нагадаємо, раніше Apple заявила, що хоче повністю перейти з чипів Intel на власні розробки у 2022 році. Для своїх процесорів Apple використовує технологію Arm, компанії, яку зараз хоче придбати Nvidia.

Ще Bloomberg пише, що Intel отримує лише до 10% свого прибутку від постачання чипів у пристрої Apple. Та якщо Apple буде успішно розробляти чипи для потужних комп'ютерів, це може помітно вплинути на всю галузь — адже вона довго залежала від Intel і темпів її інновацій.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: fliutter, redis hash ttl, display flex что это