Canonical випустила Ubuntu Frame для вбудованих пристроїв

1 хв. читання

Canonical випустила оболонку Ubuntu Frame. Вона дозволить створювати й розгортати графічні застосунки для терміналів самообслуговування, інформаційних кіосків, цифрових вивісок, IoT-пристроїв та вбудованих екранів.

Це означає, що розробникам більше не потрібно інтегрувати та підтримувати часткові рішення на кшталт DRM, KMS, інпут-протоколів чи політик безпеки. Тож буде більше часу для створення контенту і менше можливостей для помилок і вразливостей у коді.

Canonical зазначає, що Ubuntu Frame має все для розгортання інтерактивних програм, дбає про підтримку обладнання і взаємодію з користувачем. Оболонка містить усі інтерфейси, необхідні програмам для безпечної взаємодії з хост-машиною. Також автоматично увімкнені всі функції для роботи з цифровими дисплеями, зокрема введення з сенсорних екранів, клавіатури чи миші. Тож розробникам потрібно лише підготувати свої застосунки.

Screen-Shot-2021-10-06-at-8-36-54-AM

Ubuntu Frame сумісний з наборами інструментів Flutter, Qt, GTK, Electron та SDL2, також можна запускати програми на базі HTML5 та Java. Розробники кажуть, що це один з найбільш продуманих графічних серверів у цій ланці, а його технологія розроблялась протягом 7 років.

Ubuntu Frame працює з ОС для вбудованих пристроїв Ubuntu Core і буде підтримуватися протягом 10 років. Проста інструкція з налаштування Ubuntu Frame опублікована на GitHub.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація