Частина вихідного коду iOS 9 була анонімно розміщена на GitHub

1 хв. читання

Частина вихідного коду для завантажувача iOS 9 була анонімно розміщена на GitHub. Маючи частину вихідного коду iOS, навіть від старої версії, будь-хто може його дослідити та використати у корисливих цілях.

Значна частина вихідного коду для завантажувача iOS 9 потрапила у вільний доступ після того, як анонімний користувач розмістив його на GitHub. Як відзначають Motherboard, код позначено як iBoot. Ймовірно це код для завантажувача в iOS 9. Хоча він від старішої версії iOS, його частини можливо все ще використовуються в сучасних версіях систем.

Це й правда справжній вихідний код iOS системи?

Так, оскільки щоб видалити репозиторій, Apple поскаржилась до GitHub посилаючись на Закон про захист авторських прав у цифрову епоху (DMCA). Відповідно до правил вилучення GitHub з посиланням на DMCA, власник авторських прав має «провести попереднє розслідування, щоб підтвердити, що він володіє авторськими правами на оригінал, а також, що публікація на GitHub неавторизована та неправомірна». Отже, Apple має володіти авторським правом на код, щоб його видалити.

Як це позначиться на користувачах iOS?

Скоріш за все, ніяк. Хіба що джейлбрейки знов стануть популярними. Звичайні розробники навряд чи будуть використовувати код навіть через клонований репозиторій, оскільки ризик нарватись на адвокатів Apple занадто великий.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 5.9K
Приєднався: 8 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація