Chrome 94 ще більше зосередиться на HTTPS

1 хв. читання

Chrome вже автоматично використовує HTTPS, але Google продовжує додавати функції для цього протоколу у свій браузер. У версії Chrome 94 з'явиться режим HTTPS-First. Він намагатиметься постійно використовувати HTTPS для переходу на сайти (подібна функція вже діє у Firefox).

Якщо перейти на сайт через HTTPS не вийде, Chrome видасть попередження, що ви ставите під загрозу свою конфіденційність і безпеку. Цю функцію треба буде активувати вручну, але Google планує зробити її автоматичною в майбутньому.

Спочатку компанія планує окремий експеримент з HTTPS. У Chrome 93 піктограму замка 🔒 в адресному рядку замінять на більш «нейтральну» стрілку, повернуту донизу. Вона відкриватиме меню з інформацією про безпеку з'єднання.

pasted-image-0

Виявилось, що здебільшого користувачі пов'язують 🔒 із надійністю сайтів, хоча цей значок означає лише безпеку з'єднання (але про це знали тільки 11% опитаних). Тож розробники хочуть побачити, чи варто покращувати доступність інформації про конфіденційність та безпеку. Під час використання HTTP в адресному рядку й далі буде позначка про небезпечне з'єднання.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація