Chrome матиме зручний пошук офлайн-файлів у вебзастосунках

1 хв. читання

Google випустив бета-версію Chrome 80, в яку додали зручний пошук офлайн-файлів у вебзастосунках. Фінальний реліз браузера буде готовий протягом кількох тижнів.

У сучасних вебзастосунках можна переглядати певний контент в офлайн-режимі, але не всі про це знають і знайти такі файли буває складно. Розробники Chrome хотіли це виправити, тому додали в браузер Content Indexing API.

За допомогою нього прогресивні вебзастосунки (PWA) показують список усіх файлів, доступних в автономному режимі. Тоді користувачам не обов'язково заходити на сторінку, щоб знайти потрібні фото, відео або статтю. Поки що ця функція проходить стадію тестування.

Screenshot-3

Розробники зазначають, що Content Indexing API — це не альтернативний спосіб кешування файлів. Він використовує вже кешовані метадані про сторінки, щоб браузер міг показувати раніше завантажений контент і користувачам було зручно його шукати.

Окрім цього, Google готовий відмовитись від методу передачі файлів через FTP. Скоро він буде вимкнений за замовчуванням (активувати його можна буде за допомогою прапорця #enable-ftp). У версії Chrome 82 він не працюватиме зовсім.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: sed -en, seed linux, chrome pwa