Chrome позначатиме сайти, які завантажуються швидко або повільно

1 хв. читання
12 листопада 2019

Google Chrome планує позначати сайти, що зазвичай завантажуються повільно або швидко. Такі індикатори, ймовірно, стимулюватимуть розробників пришвидшити роботу своїх ресурсів. Водночас користувачі розумітимуть, що коли сайт відкривається довго, то проблема не в з'єднанні чи якомусь збої, він просто робить так завжди.

Компанія ще не визначила, який саме вигляд це все матиме, вона буде експериментувати з різними формами й шукати оптимальний варіант. Наприклад, на повільному сайті може показуватись сторінка «Завантажується…» з вказівкою «Зазвичай завантажується повільно». На швидких сайтах процес може позначатись зеленою смужкою, а не традиційною синьою.

chromeslowbadge

Можливо, Chrome сповіщатиме про швидкість завантаження ще не відкритих сторінок. Наприклад, відповідний індикатор для посилань розташують у контекстному меню. Тоді користувач заздалегідь знатиме, що сайт відкриватиметься довго.

Індикатори позначатимуть не швидкість завантаження в конкретній ситуації, а загальну ситуацію. Google аналізуватиме історію роботи з сайтом і виявлятиме регулярні затримки. Так компанія хоче виділити сайти, які відкриваються повільно через погану організацію, а не через збіг обставин. В майбутньому планується враховувати й інші показники, що впливають на комфортну взаємодію з ресурсом.

Тим часом компанія радить розробникам оптимізувати швидкість сайтів за допомогою інструментів PageSpeed Insights і Lighthouse. Вони аналізують різні аспекти завантаження сторінок, оцінюють витрати ресурсів для операцій і рекомендують, як пришвидшити сайт.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація