Chrome тестує новий вид пошуку на Google Drive через Omnibox

1 хв. читання

Протягом 10 років Chrome мав спільний рядок для пошуку і для вводу URL, та скоро це може дещо змінитися. Зараз тестується пошук на Google Drive одразу з Chrome Omnibox, адже це має покращити продуктивність і пришвидшити процес.

Торік у Chrome Omnibox додали більше вбудованих результатів та попередній перегляд зображень з оновленням Material Theme. А тепер користувачі можуть шукати на диску і файли, і теки. Результати матимуть вигляд посилань та пропозицій запитів у розкривному списку.

Omnibox підтримуватиме фільтри owner: і type:.Наприклад, ви можете ввести type:spreadsheet або вказівку на будь-який інший тип файлу (Docs, Sheets, Slides, PDF), щоб побачити три останніх відповідних документи. Пошук за фільтром owner: покаже файли й теки конкретного користувача.

chrome-drive-search-results-2

Нова функція зараз проходить бета-тестування для G Suite Business, G Suite Enterprise, G Suite for Education, G Suite Enterprise for Education, and G Suite for Nonprofits. Вона поки ще не працює для облікових записів G Suite Basic.

Протестувати її можна на Mac, Windows і Linux, а також на Chrome OS. Користувач повинен зайти у Google Account і Chrome Sync, а Google — бути пошуковою системою за замовчуванням. Реєстрація на бета-програму все ще триває.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація