Чи справді Apple створює власну пошукову систему

1 хв. читання

Нещодавно Міністерство юстиції США звинуватило Google у антиконкурентній поведінці: адже на пошукову систему компанії припадає майже 90% усіх запитів в країні. Після цього видання Financial Times припустило, що Apple почала активніше розробляти власний пошуковик, аби скласти конкуренцію Google.

Наприклад, iOS 14 вже показує власні результати пошуку і напряму посилається на сайти. Також ще в серпні стало відомо, що пошуковий робот Applebot тепер збирає більше інформації.

До того ж кілька років тому в Apple почав працювати Джон Джаннандреа (John Giannandrea), який до того розвивав пошукову систему Google. Щоправда, в Apple він мав займатись штучним інтелектом та голосовим помічником Siri, але нічого не заважало б йому поділитись досвідом з приводу розробки пошуковика.

Хоча вся ця активність Apple справді стала помітніша, цьому можна знайти й інше пояснення (окрім як створення нового пошуковика). Наприклад, як пише TechCrunch, в такий спосіб компанія може удосконалювати Siri. Зараз голосовий помічник отримує дедалі більше запитів і функціонує як посередник між Apple і Google або Bing.

Тож, можливо, Apple хоче зробити Siri більш самостійною і менше покладатись на інші компанії, зазначає TechCrunch. Питання в тому, що саме називати пошуковою системою — окремий сайт чи голосового помічника, який видає результати пошуку за допомогою власних ресурсів.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація