Cortana порівнюватиме ціни в інтернет-магазинах

1 хв. читання

Microsoft оголосила про тестування нової функції Cortana, що допоможе заощаджувати на онлайн-покупках. Персональний цифровий асистент інформуватиме про дешевші пропозиції в Інтернеті.

Функція працює наступним чином: при перегляді сторінки з товаром через один з веб-сайтів, що підтримуються, Cortana буде порівнювати ціни на цей товар в інших мережах та пропонувати найкращу доступну ціну. Найвигідніші пропозиції виводяться через адресний рядок браузера.

Cortana

Принцип роботи функції нагадує вже існуючий сервіс Microsoft з пошуку знижок. Сервіс дозволяє шукати знижкові купони і пропозиції на сайті, через який здійснюєтся покупка. Відтепер обидві функції працюватимуть разом. Одним кліком можна буде переглянути останні пропозиції і ввести код купону на знижку, якщо це необхідно.

Щоб переглянути наявні ціни, потрібно натиснути на значок Cortana в адресному рядку. Пропозиції з діючими посиланнями з'являтимуться на панелі в правій частині вікна браузера.

Нова функція буде доступна тільки за умови встановленого оновлення Windows 10 Creators Update і покупки через Microsoft Edge.

Наразі підтримуються декілька десятків роздрібних мереж в США, включаючи Amazon, Walmart, Ebay, Best Buy, Home Depot та інші. В майбутньому список сайтів буде розширюватися.

Codeguida 9776
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація