DeepL оголосила про прорив в перекладі тексту за допомогою штучного інтелекту

Alex Alex 08 лютого 2020
DeepL оголосила про прорив в перекладі тексту за допомогою штучного інтелекту

Компанія DeepL повідомила про те, що вона запускає нову систему перекладу за допомогою штучного інтелекту, яка дає набагато більш якісний результат. Її можна безкоштовно протестувати.

DeepL Перекладач вийшов у 2017 році. Як відзначили в компанії, зараз сервіс використовують понад півмільярда осіб. Версія DeepL Translator для Windows і Mac вийшла в 2019 році. Сервіс підписки DeepL Pro доступний для приватних осіб, команд і розробників, а тарифні плани починаються з €5,99.

Перша версія дозволяла виконають безпомилковий переклад навіть великих фрагментів тексту. Зараз дослідники ІІ запровадив нову систему, яка дозволила посилити критерії перекладу. Тепер, обіцяє розробник, оригінальне значення пропозицій передається більш точно на мові перекладу, а система часто знаходить більш професійні формулювання.

За допомогою сліпого методу було переведено 119 довгих фрагментів текстів різної тематики за допомогою DeepL Перекладач і конкуруючих систем. Перекладачі наосліп обирали саме переклади DeepL в чотири рази частіше, ніж тексти інших систем.

image

Ми припускаємо, що такі компанії, як Google або Microsoft, також мають дуже хорошими даними для навчання нейронних мереж перекладу. З іншого боку, ми впровадили багато інноваційних розробок в математику і методологію нейронних мереж, за допомогою яких ми можемо зміцнити наші лідерські позиції, говорить команда DeepL.

Тепер компанія планує розширити кількість пропонованих мов.
См. також: «Добірка: 5 корисних сервісів для написання статей на англійській

Source: habr.com

Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.