Деякі функції Windows 11 не працюють через термін дії сертифіката

1 хв. читання
05 листопада 2021

Microsoft попередила користувачів Windows 11, що деякі функції ОС можуть не працювати через термін дії сертифіката. Він завершився 31 жовтня, тож тепер у Windows 11 не відриваються деякі застосунки, зокрема сенсорна клавіатура, Snipping Tool, панель емодзі тощо.

Щоб частково виправити це, Microsoft створила патч KB4006746, але поки готова лише попередня версія. Встановити його можна вручну з Центру оновлень Windows. Патч має налагодити роботу сенсорної клавіатури, голосовий ввід, панель емодзі та виправить проблеми у розділі «Початок роботи» та підказках Windows 11.

Однак патч не налагодить інструмент Snipping Tool, тож Microsoft пропонує інший метод: скористатись Print Screen та вставити скриншот у документ або у Paint, щоб звіти перенести у потрібний розділ.

Деякі користувачі здогадались змінити системну дату на 30 жовтня, це теж допомагає налагодити Snipping Tool. Після запуску дату можна змінити назад.

Проблема також вплинула на сторінку облікових записів у розділі налаштувань Windows 11 з увімкненим режимом S та редактором методів введення. Microsoft каже, що працює над проблемою, але не повідомляє, коли всі виправлення будуть готові.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація