Деякі сайти не працюватимуть в IE, їх примусово відкриватиме Edge

1 хв. читання

Microsoft неодноразово наголошувала, що хоче відмовитись від застарілого Internet Explorer та остаточно перейти на Chromium-браузер Edge. Зараз компанія зробила ще один крок в цьому напрямку. З наступного місяця Internet Explorer не буде відкривати деякі сайти, тож вони примусово запускатимуться через Edge.

Ця функція з'явилась ще влітку, її могли тестувати деякі користувачі Windows у версії Edge 84. У листопаді має вийти реліз Edge 87 — і він почане відкривати сайти замість IE вже для всіх користувачів.

Як це працюватиме

Влітку Microsoft почала додавати в Edge новий DLL-файл — ie_to_edge_bho.dll. BHO в назві означає Browser Helper Object, тобто плагін для IE. Цей файл відстежує, на які сайти переходять користувачі (немає значення, чи за посиланням, чи через введену URL-адресу). Щоразу ці сайти звіряються з переліком адрес, які не можна відкрити в IE.

Цим списком керують інженери Microsoft і зараз у ньому 1156 сайтів, серед яких: YouTube, Instagram, Twitter, StackOverflow, StackExchange, VK, ESPN, Yahoo Mail, Chase, Hotstar, Moneygram, eharmony, GoDaddy тощо. Тож більшість користувачів зможе відкрити їх лише через Edge, а IE видаватиме ось таке пояснення.

Screenshot-54

Корпоративні клієнти зможуть вимкнути цю функцію або хоча б частково контролювати її. Також це все не стосується старих робочих станціях, де працює лише IE і не встановлений Edge.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: vue-toastification, edge це, microsoft edge