Держоргани надіслали Google 21 запит, щоб отримати дані користувачів

1 хв. читання

Вийшов новий звіт Google Transparency Report: статистика про те, як уряди різних країн надсилають запити на отримання персональних даних користувачів. На це звернуло увагу видання AIN.UA. Google публікує такий звіт щопівроку і показує, скільки запитів, якого типу й від яких країн надходило.

Останні дані охоплюють період з липня по грудень 2020 року. За цей час українські державні органи надіслали 21 запит (16 з яких були терміновими) стосовно 31 облікового запису. Для 48% цих запитів держоргани отримали «деякі дані» від Google.

Screenshot-48

У другому півріччі 2019 року українські держоргани просили в Google більше даних: тоді був 51 запит щодо 63 облікових записів (для 39% запитів надали часткову інформацію).

Якщо ж порівнювати з іншими країнами, за друге півріччя 2020 року Чехія надіслала 198 запитів, Угорщина — 67, Албанія — 1, Латвія — 15, Польща — 2878, Велика Британія — 7 896, Німеччина — 14 309.

Google зазначає, що закони дозволяють урядовим установам у всьому світі просити інформацію про користувачів заради цивільної, адміністративної, кримінальної та національної безпеки. Власників облікових записів можуть повідомити про це або ні, правила щодо цього відрізняються залежно від юрисдикції.

Зазвичай державні органи просять надіслати дані з чотирьох сервісів: Gmail, YouTube, Google Voice і Blogger. Це може бути реєстраційна інформація користувачів, IP-адреси, вміст листування чи голосових повідомлень тощо. Детальніше про це можна прочитати у довідці Google.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.6K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація