Держустанови ЄС відмовляються від американських загальнодоступних хмар

1 хв. читання

Як і американські компанії, європейські організації активно послуговуються хмарою. Однак державні установи ЄС не надто довіряють великим загальнодоступним сервісам на кшталт Amazon (AWS), Azure, Google Cloud або IBM Cloud.

Причина в тому, що більшість відкритих хмарних платформ підтримуються американськими компаніями. А закон US CLOUD дозволяє правоохоронним органам США вимагати доступ до даних в хмарі, навіть якщо вони належать громадянам ЄС.

Тому європейські державні установи звертаються до приватних хмарних сховищ, що працюють на базі Nextcloud — популярного IaaS-сервісу з відкритим вихідним кодом.

Зараз на Nextcloud переходять Федеральний уряд Німеччини, МВС Франції, Міністерство освіти Нідерландів та урядові установи Швеції. Вони створять власні хмарні системи на базі платформи.

У 2016 році Німецький федеральний центр інформаційних технологій запускав разом з Nextcloud тестовий проєкт на 5000 працівників, щоб перевірити функціональність і надійність сервісу. У 2017 році був проведений тендер на створення фінального рішення, його виграла Nextcloud.

МВС Франції працює над створенням власної хмари з минулого року. Зараз на Nextcloud готується відповідний проєкт, розрахований на 300 000 користувачів. Вони зможуть безпечно обмінюватись файлами з різних пристроїв та спільно редагувати документи в режимі реального часу.

Також відомо, що Шведське агентство соціального страхування розгортає на Nextcloud систему для зберігання файлів і миттєвого обміну повідомленнями.

Codeguida 8.2K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація