DESIGNguida. Урок 1 - трендовий логотип для Codeguida.

3 хв. читання

Всім привіт! Від сьогодні на Codeguida будуть присутні також уроки по дизайну. Ура!

В цьому уроці будемо використовувати програму Adobe Illustrator і при базових знаннях зможемо намалювати трендовий для 2014 року логотип.

1. Створюємо восьмикутник

Крок 1

Для початку, створимо новий документ 2000х2000 рх. Потім вибираємо інструмент "Багатокутник", натискаємо на нашу область монтажу і задаємо такі налаштування: Радіус - 750рх , Число сторін - 8. 

 

                                                   

 

Крок 2

Тепер потрібно повернути наш восьмикутник на 22,5 градусів, так, щоб кут дивився вниз. Також для зручності зафарбуємо нашу фігуру в колір #9E191A (за бажанням). 

2. Створюємо контури майбутньої фігури

Крок 1

Вибираємо інструмент "Відрізок лінії" (\) і починаємо створювати трикутники на площі нашого восьмикутника. Обведення вибираємо чорним кольором, а саму лінію залишаємо прозорою.

Крок 2

Виділяємо лінії інструментом "Виділення" (V). Для зручності приховаємо наш восьмикутник.

Потім ідемо в меню "Об"єкт" - "Контур" - "З"єднати"(Ctrl + J). Після цього знову повертаємо layer з нашим восьмикутником, але не знімаємо виділення з наших ліній. Слідом "Об"єкт" - "Контур" - "Розділити нижні об"єкти". В результаті цього ми отримуємо 6 трикутників.

Примітка: слідкуйте за тим, щоб лінії були чітко з'єднанні, інакше при з'єднанні(Ctrl + J) ви отримаєте здвоєні трикутники, що нам зовсім не потрібно.

 

3. Розфарбовуємо наші трикутники

Інструментом "Виділення" (V) натискаємо на трикутник і зафарбовуємо його. Так як я з самого початку зафарбував восьмикутник, виберу лише потрібні трикутники і зафарбую їх кольором світлішим від попереднього. В мене це #BA2D37.

4. Створюємо дужку

Вибираємо інструмент "Прямокутник" (М), натискаємо на полотно і задаємо параметри: Ширина - 750рх, Висота - 125рх. Беремо інструмент "Виділення" (V) і з зажатим Shift повертаємо наш прямокутник на 45 градусів. Після з зажатим Alt і інструментом "Виділення" (V) перетаскуємо прямотник тим самим копіюючи його. Вибираємо другий прямокутник і ідентично до попередньго повертаємо його на 45 градусів. Розміщуємо їх так щоб вийшла дужка.

Слідом виділяємо наші два прямокутника і в "Обробці контурів" натискаємо на "З"єднання".

 

5. Розбиваємо дужку на елементи і зафарбовуємо її

Виділяємо всі наші фігури і в "Обробці контурів" натискаємо на "Роз"єднати".

Далі щоб отримати ефект об"ємності потрібно зафарбувати окремі частини дужки темнішим кольором.  Для того щоб виділити цю окрему частину створимо квадрат на всю нашу монтажну область(інструмент "Прямокутник" (М)) і заллємо його сірим кольором (#878787). Layer з квадратом перемістимо під нашу фігуру

.

Відкривши нашу групу фігур ми можемо побачити, що наша дужка розбилась на чотири елемента.

Виділяємо Layers з елементами дужки і переміщаємо їх з групи. 

Далі виділяємо потрібний нам елемент і заливаємо його кольором #878787.

Ну ось і все! Дякую за увагу. Сподіваюсь урок був корисним для Вас.

 

 

 

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.7K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація