Доступні нові Test Pilot експерименти від Mozilla: відправка файлів, голосове введення і замітки

2 хв. читання

Розробники Mozilla представили експериментальні можливості, що розвиваються для майбутніх випусків Firefox. Для тестування нових функцій необхідно встановити спеціальне доповнення Test Pilot (обліковий запис в системі Firefox Account при цьому не обов'язковий).

До складу Test Pilot включені три нові функції:

Send – сервіс для обміну файлами, що дозволяє завантажити файл, розміром до 1 Гб. Файл завантажується в зашифрованому вигляді (шифрування виробляється на стороні браузера клієнта). Після завантаження користувачеві надається посилання, яке також генерується на стороні клієнта і включає ідентифікатор та ключ для розшифровки (ключ не передається на сервери Mozilla). Файл можна отримати тільки один раз, оскільки після першого завантаження або після закінчення 24 годин він буде вилучений зі сховища Mozilla.

На відміну від інших експериментів Test Pilot сервіс Send не вимагає установки доповнення й оформлений у вигляді web-додатка send.firefox.com. Серверна частина написана на JavaScript з використанням Node.js і СУБД Redis, і доступна для установки на власному обладнанні.

Send

Voice Fill – система голосового введення, дозволяє заповнювати форми на сайтах і вводити текст за допомогою системи розпізнавання мови. Підтримується голосова надсилання пошукових запитів в Google, Yahoo і DuckDuckGo. Число підтримуваних сайтів планується розширити. Розпізнавання здійснюється на сервері Mozilla, на який відправляються записані з мікрофона дані. Підтримується тільки англійська мова. Функціональність реалізована у вигляді доповнення у форматі WebExtension.

Notes – система управління нотатками, реалізована у вигляді спливаючої бічній панелі. Підтримується синхронізація заміток між різними екземплярами браузера, пов'язаними з однією обліковим записом у Firefox Accounts. Панель нотаток реалізована у вигляді доповнення WebExtension.

Notes

Codeguida 8.4K
Приєднався: 3 місяці тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація