F5 Networks придбала NGINX за 670 млн доларів

1 хв. читання

F5 Networks, що спеціалізується на хмарних програмах і мережах доставки застосунків (application delivery network) оголосила про купівлю NGINX за 670 млн. Нові власники обіцяють продовжити розвивати відкритий проект NGINX та підтримувати сформовану навколо нього спільноту.

Веб-сервер NGINX є третім найпоширенішим сервером у світі: перед ним лише Microsoft і Apache, а після нього Google. Навіть якщо ви не чули про цю компанію, то все одно користуєтесь її послугами щодня: коли публікуєте фото, дивитесь потокове відео, купуєте товари онлайн тощо. На серверах NGINX розміщена більша частина найпопулярніших сайтів і застосунків, зокрема Instagram, Pinterest, Netflix і Airbnb.

F5 Networks стверджує, що вкладатиме додаткові кошти у розвиток продуктів NGINX, підтримуватиме їх власними технологіями та дбатиме про безпеку роботи застосунків на базі архітектури Cloud-Native.

Представники F5 також дали зрозуміти, що не хочуть змінювати бренд NGINX: штаб-квартира лишиться у Сан-Франциско, а генеральний директор Гас Робертсон і засновники Ігор Сисоєв і Максим Коновалов продовжуватимуть керувати компанією.

Codeguida 9.8K
Приєднався: 1 місяць тому

Hosting Ukraine

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація

Читайте також: nginx, архітектура мережі, f5 nginx