Facebook і Microsoft презентували відкритий формат обміну моделями машинного навчання

1 хв. читання

Facebook і Microsoft планують уніфікувати обмін моделями між різними фреймворками машинного навчання та системами штучного інтелекту. Компанії спільно розробили відкритий формат ONNX (Open Neural Network Exchange) для представлення моделей глибокого машинного навчання. ONNX написаний на Python.

Виникають ситуації, коли в процесі експериментів використовуються специфічні можливості одних фреймворків, а при створенні кінцевого продукту вимоги змінюються і виникає потреба у залученні інших фреймворків. В такому випадку, адаптація моделі машинного навчання під іншу систему стає трудомістким завданням.

Очікується, що ONNX стане основою для побудови відкритої екосистеми, в якій розробники моделей машинного навчання та систем штучного інтелекту не будуть прив'язані до конкретних інструментів і зможуть легко мігрувати між різними фреймворками, підбираючи для себе оптимальну комбінацію.

ONNX вже підтримується у фреймворках Caffe2, PyTorch та CNTK (Cognitive Toolkit). За допомогою ONNX, модель, натренована в одному з цих фреймворків, може бути перенесена для роботи в інший фреймворк. Наприклад, дослідники можуть побудувати експериментальну модель за допомогою ConvNet, що дозволяє в інтерактивному режимі швидко створювати прототипи, а при створенні кінцевого продукту перенести модель в Caffe2, що відрізняється високою продуктивністю та можливістю роботи на мобільних пристроях.

Помітили помилку? Повідомте автору, для цього достатньо виділити текст з помилкою та натиснути Ctrl+Enter
Codeguida 6.8K
Приєднався: 6 місяців тому
Коментарі (0)

    Ще немає коментарів

Щоб залишити коментар необхідно авторизуватися.

Вхід / Реєстрація